SKISERVIS WINTERSTEIGER

Kvalitní lyžování a snowboarding je především o dokonale ostrých hranách a kvalitní struktuře. Špičkový stroj WINTERSTEIGER DISCOVERY nabízí velkou variabilitu broušení hran lyží a snowboardů při zachování maximální šetrnosti k servisovanému vybavení.

Pravidelným kvalitním servisem zlepšíte svůj sportovní zážitek, bezpečnost jízdy i její komfort, a zároveň výrazně prodloužíte životnost Vašeho sportovního vybavení. Správně připravená skluznice na lyžích, běžkách i snowboardu významně zvyšuje skluz na sněhovém podkladu. Dokonale ostré hrany umožní přesnější zatáčení, kontrolu nad lyží a brzdění. Strojově seřízené vázání je velmi důležitým bezpečnostním prvkem, který umožní rychlé a správné vypnutí při pádu a tím zmírní jeho následky.

Wintersteiger DiscoveryCo náš SERVIS nabízí?

  • kvalitní servis lyží proškolenými servisními techniky na moderních strojích
  • máme širokou nabídku finishingu skluznice – struktura lineární, šípovitá, vlnovitá, závodní...
  • možnost výběru úhlu broušení hran na keramických kotoučích (úhly v rozsahu 1,0 –3,0° na spodní  a 89 – 87° na boční straně hrany)
  • voskování a leštění provádíme na stroji Wintersteiger WAX JET nebo bezkontaktní voskováni infračervenou technologií na stroji Wax Future
  • seřídíme vaše lyže na moderním diagnostickém stroji Wintersteiger DRIVETRONIC
  • při nákupu nových lyží namontujeme a seřídíme vázání zdarma
  • bootfiting – provádíme tvarování skeletu lyžařské obuvi značek Salomon a Atomic

Díky výborně připraveným lyžím, či snowboardu bude Váš čas strávený na zasněžených tratích opravdovou zábavou. V Rokytnice nad Jizerou Vám připravíme lyže, snowboardy i běžky na špičkových strojích Wintersteiger tak, aby vaše zážitky na sněhu byly nezapomenutelné a bezpečné.

Jsme vybaveni nejmodernějšími stroji renomované rakouské značky WINTERSTEIGER, který mimo jiné využívají přední výrobci lyží Atomic, Blizzard, Fischer, Völkl a další.

Náš servis disponuje strojem snejvyšší úrovně „WINTERSTEIGER DISCOVERY“ s jedinečnou precizností broušení hran lyží a snowboardů pomocí keramických kotoučů.

Kompletní nabídka servisních služeb

Servis lyží a snowboardů u nás znamená:

  • Precizní kvalita struktury skluznice
  • Nejostřejší hrany pro prodloužení jejich životnosti
  • Hloubkově voskovaná a připravená skluznice

Stroje pro voskování, mazání, opravy skluznic, seřízení vázání ...

Bolt Wax Future

Bolt Wax Future
Pro hloubkovou impregnaci skluznice a závodní servis používáme nový švýcarský stroj Bolt Wax Future. Skutečná revoluce v oblasti voskování skluznice lyží pro závodníky a náročné lyžaře.

Waxjet Eco

Waxjet Eco
Lyže a snowboardy voskujeme na zcela nové mazačce Wintersteiger Waxjet Eco. Mazačka má vynikající výsledky voskování a leštění skluznice a hran. Pro voskování používáme speciální značkové servisní vosky.

Drivetronic

Drivetronic
Pečlivé a přesné seřízení vázání pro bezpečné lyžování provádíme na seřizovačce Wintersteiger Drivetronic. Rychlá a 100% kalibrace zaručuje přesné výsledky testů.

Sigma

Sigma
Pro základní ošetření skluznic a hran lyží používáme také manuální stroj Wintersteiger Sigma. Stroj používáme pro hrubé základní, jemné broušení, leštění pomocí pásu scotch brite, odstraňování otřepů, případně leštění.

Polyman

Polyman
Pro opravu skluznic lyží nebo snowboardů používáme pistoly Wintersteiger Polyman. Nově nanesené vrstvy skluznice mají stejné vlastnosti jako původní skluznice. Použitý materiál se natavením dokonale spojí s původní skluznicí a materiál se neodlepí.

rokytnice dolni 3

Kontakt

P-sport Rokytnice s.r.o.
Dolní Rokytnice 3, 512 44 Rokytnice nad Jizerou

Tel.: +420 603 157 884
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.